top of page

KITI RENGINIAI

Mergvakariai:

Saksofonistas Juozas Kuraitis įneša šventinę nuotaiką į kiekvieną mergvakarį, grodamas populiarius hitus ir romantiškas melodijas. Muzika, kurią groja Juozas, pavers mergvakarį išskirtinai linksma ir nepakartojama patirtimi.

 

Sužadėtuvės:

Sužadėtuvėms Juozas siūlo širdį virpinančias saksofono melodijas, kurios padės sukurti nepakartojamą atmosferą ir romantiškiausias emocijas. Pagal pageidavimus saksofonistas gali sugroti Jūsų pasirinktą, iš anksto užsakytą kūrinį bei sukurti siurprizo idėją būsimai nuotakai.

Šventinės dienos:

Valentino diena, Motinos diena, Tėvo diena, Boso diena, Kalėdos ar Naujieji Metai, Juozas Kuraitis prisitaiko prie kiekvienos progos ir muzikos skonio. Sukurkite nepamirštamą šventę pasitelkdami gyvą muziką ir palikite neišdildomą įspūdį šventės dalyviams. 

 

Saksofonistas gali groti įvairiuose Jūsų suorganizuotuose renginiuose: Mergvakariai, sužadėtuvės, Valentino diena, laidotuvės ir kt. Paslaugas vykdo visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti mažesni miesteliai.

SUKURKITE NEPAMIRŠTAMĄ ŠVENTĘ

Muzika, kuri sukuria tobulą atmosferą ir ilgai išliekantį įspūdį, yra neatsiejama bet kurio renginio dalis. Susisiekite dabar! Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

bottom of page