top of page

ROMANTIŠKIAUSIOS VESTUVĖS

Nepakartojama patirtis: 

Paverskite savo vestuves išskirtiniu įvykiu su Juozo Kuraičio virtuozišku pasirodymu. Sukaupta patirtis per daugybę grojamų vestuvių garantuos Jūsų šventei nepakartojamą spalvų bei emocijų derinį ir paliks ilgam įsimenančius įspūdžius.

 

Muzikinis fonas: 

Nuo pačios ceremonijos pradžios – būnant bažnyčioje, civilinės metrikacijos biure, ar bet kurioje kitoje Jūsų pasirinktoje vietoje, Juozas pristato klasikinių, romantiškų, lengvojo džiazo ir pop kūrinių repertuarą, pritaikytą pagal Jūsų pageidavimus. Specialūs muzikiniai numeriai jauniesiems, suderinti iš anksto, pridės asmeninį Jūsų šventės akcentą.

 

Iškilminga vakarienė ir vakaro šou: 

Per iškilmingą vakarienę, saksofonistas, drauge su pianistu arba pasitelkdamas fonogramą, kuria lengvą džiazo ar romantinės saksofono muzikos foną, papildantį vakaro nuotaiką. Vakaro šou dalis atsiskleidžia su energingais ritmais šokių aikštelėje, kur Juozas, pasitelkdamas savo įrangą ir specialius efektus, pavers vakarą neįkainojama patirtimi.

 

Visapusiškas pasirengimas: 

Su savo įranga, Juozas Kuraitis yra pasirengęs kelionėms per visą Lietuvą, užtikrindamas, kad Jūsų vestuvės bus išskirtinės visur – nuo Vilniaus iki mažiausių miestelių.

 

Kreipkitės į Juozą Kuraitį jau šiandien ir užtikrinkite nepakartojamą atmosferą vienoje svarbiausių Jūsų gyvenimo akimirkų.

Muzika VESTUVĖms
ROMANTIŠKIAUSIOS VESTUVĖS

SUKURKITE NEPAMIRŠTAMĄ ŠVENTĘ

Muzika, kuri sukuria tobulą atmosferą ir ilgai išliekantį įspūdį, yra neatsiejama bet kurio renginio dalis. Susisiekite dabar! Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

bottom of page